Get started!

Finalo vertas trileris | panikauefa2004

Finalo vertas trileris
Finalo vertas trileris 2004 06 24.
Judrios, itemptos, varginancios, emocingos, ilgos, idomios... Taip, butent tokios rungtines buvo tarp cempionato seimininku portugalu ir anglu. Anglija pradejo kova iskarto agresyviai ir jau 3 minute jie imuse ivarti. Nuo tada portugalai ineciatyva paeme i savo rankas, anglams beliko tik gintis. Ir jie tai dare pakankamai sekmingai iki 83 minutes, kai portugalai smugiu galva islygino rezultata 1 - 1. Tokiu rezultatu ir baigesi pagrindinis rungtyniu laikas. Po to seke du papildomi keliniai po 15 minuciu. Per pirmasias 15 min nei viena komanda nesugebejo imusti ivarciu. Taciau antrame pratesimo kelinyje jau ivarciu buvo. Pirmieji imuse portugalai ir jau Portugalijos sirgaliai patikejo pergale. Taciau anglai nepasidave ir po keliu minuciu rezultata islygino. Taigi net pratesimas nesugebejo isaiskinti rungtyniu nugaletojo. Tad seke baudiniu serija, kuria 6 - 5 laimejo Portugalija. Anglai jau eilini karta per savo futbolo istorija pralaimi po baudiniu serijos.